Forum fanzinu Get To The Chopper!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

> Na forum obowiązuje netykieta, wymagana jest kultura osobista i wzajemny szacunek.
>> Publikowane treści nie mogą stać w sprzeczności z polskim prawem.
>>> W przypadku pytań lub usterek prosimy o kontakt drogą mailową na adres: gttchopper.redakcja[a]gmail.com
>>>> W przypadku sporów dotyczących łamania netykiety lub działania forum decydujące zdanie należy do administratora (konto GTTChopper).

UWAGA! Administrator nigdy nie poprosi Cię o hasło! Powiadom nas, jeśli zauważysz coś niepokojącego.
Nasze toplisty: KLIK#1

#26 2015-10-07 14:34:55

Szary
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-04
Liczba postów: 89
Windows 7Firefox 41.0

Odp: Rekonstrukcja w klimacie AvP

No to jednak chyba kupię szłom i przeszywanicę [dblpt])
Właśnie mnie interesuje taki zestaw żeby mógł po przeróbce służyć w jakimś post apo również, ale jednocześnie nie bił po oczach zbytnio maniaków uniwersum, będę się z Wami konsultował a jak zbytnio odpłynę, to mi pomachacie chusteczkami i wsio [dblpt])


Broń to ostatnia rzecz jaką będę się zajmował i daleki jestem od obwieszania się spluwami.
Raczej wolę tak jak właśnie w czwórce, dyskretnie a pomysłowo.


"a jak juz strzela, to USCM ma przewage. Zawsze"
Analogicznie, przemytnicy na naszej granicy z Ukrainą, jak już strzelają to pogranicznicy mają przewagę zawsze, a jednak i tu i w Grecji wymachiwanie bronią podczas pogoni/akcji zdarza się nierzadko, jak mi kolega opowiadał.
I teraz możemy zapytać złych panów (najlepiej korespondencyjnie:) ) po co to robią, po co ryzykują? Dla paru kartonów fajek/dragów?


Po co przemytnik mialby w ogole miec sprzet USCM? w skrócie? Handel, dozbrajanie/dopancerzanie się tym czego sam nie wykonasz lepiej/taniej.

W rozwinięciu:
W filmie można łatwo zauważyć, że załoga Betty i wojskowi nie darzyli się gorącym uczuciem, stąd pewne jest że handel i sielanka pokazana w Aliens IV to zapewne stan przejściowy.
Oglądałem ostatnio filmiki na youtube min. z walk na Ukrainie i po prostu trofea są wpisane w ludzkie zachowania nie mniej niż u Predatorów, to się zmieni N.I.G.D.Y
A jeśli spotkanie z czwórki skończyło się taką dyskoteką, to można sobie wyobrazić np. jakąś planetę i wyścig po fanty z rozbitego wojskowego statku, duża liczebnie grupa zwyroli versus ooooorah people, plus AvP. (notabene dobry koncept na jakis AvP film)
Jak się ma ograniczone środki, to się bierze co się ma pod ręką a od wroga to już wogóle.
Pomyślałbyś że rebelianci na Ukrainie będą odpalać czołgi radzieckie z pomników z braku laku? A jednak.
W wojnie rosyjsko czeczeńskiej Rosjanie sprzedawali broń Czeczenom i potem z tej broni ginęli.
O powstańcach nawet nie wspominam, Podobna historia.


Podsumowując, wiem że łątwo zrobić z siebie choinkę, ale jak mówię, pomalusiu, powolusiu, może coś poradzicie, a jak nie to jak pisałem, przymusowy desant - GET LOST FROM THE CHOPPER [dblpt])

Offline

#27 2015-10-07 14:51:14

Kret
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-08
Liczba postów: 65
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: Rekonstrukcja w klimacie AvP

Dobra, masz sporo racji. [sred])

będę się z Wami konsultował a jak zbytnio odpłynę, to mi pomachacie chusteczkami i wsio [dblpt])

Nic z tego. Za malo nas jest wkreconych, zeby sie pozbywac siebie nawzajem o takie glupoty. Z GTTC jest jak z GRU - rubel za wejscie, dwa za wyjscie. [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumczota - strazacy - mow - abccbaabccba - worldlifezx