Forum fanzinu Get To The Chopper!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

> Na forum obowiązuje netykieta, wymagana jest kultura osobista i wzajemny szacunek.
>> Publikowane treści nie mogą stać w sprzeczności z polskim prawem.
>>> W przypadku pytań lub usterek prosimy o kontakt drogą mailową na adres: gttchopper.redakcja[a]gmail.com
>>>> W przypadku sporów dotyczących łamania netykiety lub działania forum decydujące zdanie należy do administratora (konto GTTChopper).

UWAGA! Administrator nigdy nie poprosi Cię o hasło! Powiadom nas, jeśli zauważysz coś niepokojącego.
Nasze toplisty: KLIK#1

#1 2015-09-25 13:20:45

Kret
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-08
Liczba postów: 65
Windows 7Internet Explorer 11.0

Bam Bam Models - Aliens i Battlestar Galactica

BamBam to strazak z USA ktory robi wlasne modele. Niestety troche jego reputacje nadszarpnal jego popularny wypust - zywicza kopia Aoshimy modelu APC. Teraz juz jej nie sprzedaje, moja recenzja tutaj:

http://www.galaxykits.com/modele.php?mo … 172_BamBam

A jego strona tutaj:

http://www.bambammodelproductions.com/blog/

Warto spojrzec na inny jego projekt - ORYGINALNY projekt APC ktorego nie zrealizowano w filmie ze wzgledu na koszty. Koncepcyjnie ma znacznie wiecej sensu (zmienna wysokosc zawieszenia). Nie wiem, czy BamBam tez go komus zwinal, ale tym razem to jest projekt od zera. Niestety tylko w 1:35, wiec na razie nie ma modelu dropshipa w tej skali.

untitled-5.jpg

AP-COBB-Pace.jpg

Brian, jak lubisz BSG to zerknij na pozostale jego modele.

Ostatnio edytowany przez Kret (2015-09-25 13:22:28)

Offline

#2 2015-09-25 14:23:32

Szary
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-04
Liczba postów: 89
Windows 7Firefox 41.0

Odp: Bam Bam Models - Aliens i Battlestar Galactica

Fajny ten dziki dzik, kiedyś będzie trzeba go wyłapać.

A sam Pan strażak, chyba chciał pupe szkłem podetrzeć, bo skopiował jakiegoś gotowca z tego co czytałem i go zlinczowali w necie, pozbył się form, które kupił kolejny zajawkowicz.
Jego strona jest gdzieś w necie, ale moja długa korespondencja z nim była bezoowcna, a to wysłał formy do poprawy, a to coś tam zawsze wyskakiwało i postawiłem na nim krzyżyk.
Ale możliwe że kiedyś się jeszcze pojawią te modele, fajnie by było.

Ten link do bloga nie działa.

Ostatnio edytowany przez Szary (2015-09-25 14:24:48)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kacpermma - bcpl - chaosen - fame4u - powerlife