Forum fanzinu Get To The Chopper!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

> Na forum obowiązuje netykieta, wymagana jest kultura osobista i wzajemny szacunek.
>> Publikowane treści nie mogą stać w sprzeczności z polskim prawem.
>>> W przypadku pytań lub usterek prosimy o kontakt drogą mailową na adres: gttchopper.redakcja[a]gmail.com
>>>> W przypadku sporów dotyczących łamania netykiety lub działania forum decydujące zdanie należy do administratora (konto GTTChopper).

UWAGA! Administrator nigdy nie poprosi Cię o hasło! Powiadom nas, jeśli zauważysz coś niepokojącego.
Nasze toplisty: KLIK#1

#1 2015-10-07 17:16:05

Szary
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-04
Liczba postów: 89
Windows 7Firefox 41.0

MARINES GZG -w 25mm (heroic)

To jest bardzo dziwna sytuacja, nazwijmy ją klęską urodzaju.
Ta firma posiada nieprzebrane ilości ciekawych figurek, które świetnie współgrają z tymi z denizen czy 1st corps, mało tego wachlarz figur jest szeroki, bo od technicznych, przez medyków, po "kosmonautów"  i mechy.
Wersje rozwojowe armii podzielonych na kraje, fajna sprawa.

Natomiast jakąś niewyobrażalną porażką jest brak zdjęć, w odpowiedzi na prośbę o fotki dostałem jakiś stuletni katalog gdzie jest kilka marnych fotek w jakości starego ksero.
Tak tez wyglądał mój zakup, czego byłem pewien to zamówiłem, nie było tego dużo.
Generalne jest to przegięcie jakie niestety jest powszechne, chociaż widac pozytywne zmiany na rynku.


Nigdy nie zrozumiem takiego podejścia, po co robić coś na ćwierć gwizdka, jeśli ktoś będzie zaintersowany to polecam wygooglać nazwę figury, bo czasem inne sklepy mają ich fotki (sic)
mogę też znaleźć katalog, jest tam conieco zdjęć.


Do niedawna mieli też dostępne 3 predatory w skali, ale zakończyli współpracę z firmą partnerską i znikły z oferty, ja jeszcze kupiłem.


http://www.groundzerogames.co.uk/

Offline

#2 2015-10-17 12:39:51

GTTChopper
Redakcja
Dołączył: 2015-03-05
Liczba postów: 21
Windows VistaChrome 46.0.2490.71

Odp: MARINES GZG -w 25mm (heroic)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
strazzychlin - forum-vernes - filmyonlineuhanysa - animalcraft - sabaru